Kotlářská 19, Brno 602 00
Váš nákup

V košíku máte 0 položek

0,00 Kč Zobrazit
Registrace Přihlášení
Z blogu Čiko a konzervy Marty

17. 5. 2017
Víte, že kočka je především masožravé zvíře? A co teprve já, sedmikilový kocour! Rozhodně mám raději přirozeně chutný oběd, než uměle ochucené rostlinné náhražky.


Hravý Čiko

14. 11. 2016


Dovolená

Sedím u dveří vedoucích na dvůr. Kolem přeletěly dvě hrdličky. Běžím směrem jejich letu, a oknem vidím, jak sedají na střechu garáže a cukrují...'' Mňau, chci jít ven!'' Nic. Žádná reakce. ''Mňňaau...'', důrazně upozorním Šediváka, ''chci jít na dvůr!'' ''Aha, ty chceš jít na vzduch.'' Vlk Šedivák odloží vařečku a navléká mi na tělo ty protivný provázky. Koutkem oka sleduji dva opeřence na střeše. Spěchej, spěchej Šediváku nebo uletí!! Konečně se otevírá síťovaná branka na dvůr. Obezřetně vkráčím ven, ale ptáci se zvedli a frnkli pryč...Kolem přeletěla vosa a nad záhonem poletuje motýl. Nevím kam se vrtnout dřív! To je vzruchu! Sedím uprostřed dvorku a přemýšlím. Vosa nebo motýl?

Ha! Po střeše nevšímavě kráčí VETŘELEC! Hlubokým hrdelním bubláním posílám jasnou výstrahu! Vetřelec zaváhá, pomalu se otočí a odchází. Proč neprchá? Jak to, že při mé hrozbě nepanikaří? Aha..! Už to mám! Vlk Šedivák mě navlékl do postroje a jsem uvázaný na Flexi vodítku. Mých sedm kilo může hrozit jak chce. Dvoukilový vetřelec na střeše po mě hodí okem: ''Ty chudáčku přivázanej, vlez mi na záda!''

Začal první den mé dovolené...

Čiko na dvorku

U nás najdete značky: